Про нас

Компанія BD Rental займається рентним бізнесом у структурі Building Development Holding, надаючи в оренду об’єкти житлової та комерційної нерухомості.

Виступаючи структурним підрозділом будівельно-девелоперського холдингу, BD Rental комплексно вирішує усі питання, пов’язані з орендою об’єктів на території житлових комплексів замовників будівництва холдингу, включаючи рекламні послуги та технічне обслуговування.

BD Rental гарантує:

  • Оперативність
  • Ефективність
  • Надійність
  • Системність

 

Бездоганна репутація і налагоджена система взаємодії усіх підрозділів холдингу дозволяє нам гарантувати найвищий рівень професійності та сервісу, прозорості та відкритості діяльності.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами за привабливими умовами. Представник обслуговуючої організації BD Service за договором з BD Rental за домовленістю з орендарем кваліфіковано вирішує питання, пов’язані з обслуговуванням орендованих об’єктів без необхідності присутності орендаря на об’єкті. Ви можете повністю доручити нам оперативне розв’язання ситуацій технічного характеру, що стосуються орендованих приміщень.

У нас працюють 2 професійні ремонтні бригади і цілодобова технічна підтримка. У разі виникнення непередбачених обставин, що унеможливлюють повноцінне використання орендованого приміщення на певний період, ми надаємо орендатору рівноцінне за характеристиками приміщення на цей строк.

Також за бажанням орендатора ми розміщуємо його інформаційні матеріали на рекламних площинах на території зведених комплексів (дошки об’яв, банери, розтяжки, білборди тощо).

Працюючи з нами, Ви обираєте європейський рівень сервісу, зручність та надійність.